Překlad (translations)

Kudy z nudy

Unikátní 360° VR video města Nové Strašecí

video města Nové Strašecí

Videem můžete otáčet a rozhlížet se plně v 360°. Majitelé mobilních telefonů s gyroskopem, mohou využívat efektu otáčení videa dle náklonu svého telefonu, popř. jej mohou vložit do VR brýlí a vychutnat dokonalý zážitek z prohlídky prostřednictvím virtuální reality. Pro mobilní telefony a tablety doporučujeme k prohlížení použít aplikaci YOUTUBE.

K prohlížení na PC, MAC doporučujeme prohlížeč Google Chrome, popř. nejnovější verze webových prohlížečů (Opera, Firefox, IE)

Témata pro poskytování grantů pro rok 2011

Město Nové Strašecí vyhlašuje témata pro poskytování grantů pro rok 2011.

MĚSTO Nové Strašecí
Vyhlašuje
Témata pro poskytování grantů pro rok 2011
a) Témata pro mládež do 18 let :
 - neprofesionální umělecké projekty s divadelní, filmovou, hudební, výtvarnou a taneční tématikou
 - jednorázová sportovní , kulturní, vzdělávací, akce se zaměřením na děti a mládež
 - podpora činnosti družstev dětí a mládeže sportovních klubů a oddílů   se sídlem na území města Nové Strašecí
- podpora činnosti skupin dětí a mládeže ze škol a organizací dětí a mládeže zaměřených na volnočasové aktivity se sídlem v Novém Strašecí
b)   Akce pořádané subjekty v kultuře a sportu
c)    Sociální a zdravotní oblast
Termín pro podání žádosti - 1. února 2011 – 1.března 2011 do 16.00 hod.

Vytvořeno: 25. 1. 2011
Poslední aktualizace: 25. 1. 2011 00:00