Témata pro poskytování grantů pro rok 2012

Typ: ostatní
Město Nové Strašecí vyhlašuje témata pro poskytování grantů pro rok 2012 a termín podání žádostí.

Na svém 37. zasedání 12. března 2012 schválila rada města městské granty na rok 2012 (zásady a témata pro poskytování grantových příspěvků města, formu přihlášky do grantu, termín odevzdání přihlášky zájemců o grant a výběrovou komisi ke schválení grantových příspěvků).

Témata pro poskytování grantových příspěvků v oblastech:

• Mládež do 18 let v kultuře, sportu, školství, vzdělávání a volnočasových aktivitách.
  • Akce pořádané subjekty v kultuře a sportu se spoluúčastí města
  • Sociální a zdravotní oblast, pomoc, aktivizace a zájmová činnost seniorů a osob se zdravotním postižením
  • Příspěvek na účast v soutěžích pro mládež ve sportu i kultuře

Zásady pro poskytování grantových příspěvků pro rok 2012 zde >>>

Tiskopis žádosti na grantový příspěvek pro rok 2012 zde >>>

Termín odevzdání žádosti na granty města 2012

od 15. března 2012
do 17 hodin 16. dubna 2012

Komise pro přípravu podkladů a otevírání obálek bude pracovat ve složení RNDr. L. Vosátková a E. Videmannová.

Výběrová komise byla schválena ve složení: předsedkyně RNDr. Libuše Vosátková, členové: Ing. David Ryss, Mgr. Eliška Kodyšová, Mgr. Iva Dvořáková a Libor Husák.

Vytvořeno: 16. 3. 2012
Poslední aktualizace: 16. 3. 2012 00:00